Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podziękowania
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy przyczynili się do powstania nowej edycji.
Jak wielu z Was wie tworzyliśmy tą edycję od zera. Bez wiedzy o tworzeniu całkiem nowego serwera.
Poświęcone setki godzin, poświęcone życie towarzyskie, rodzinne, czasem zawalenie szkoły itd. na rzecz powstania SkyBlock
Tu podziękuje Wam również za cierpliwość i zrozumienie mojego ciężkiego charakteru. Wybuchy złości były czasem z powodu bezsilności do niektórych rzeczy, ludzi.
Piękny spawn oraz wiele innych budowli. Poprawki Naszych i tych z neta. Tak to Ty ROBIREJ zrobiłeś coś przepięknego. Jesteś PRO
MAD która latała jak taka mała osa robiąc i irytując na wzajem. Każdy postawiony klocek robiony z pasji za którą Cię uwielbiam jest bezcenny.
Poprawy pluginów, pomoc w konfiguracji i Twoje parkoury są dopełnieniem Naszych starań o idealny serwer.
LARA Ty która najbardziej mnie starałaś się zrozumieć i uspokajać przy kłótniach. Pomogłaś w ciężkich chwilach i zwątpieniu w dążeniu do końca.
Pomysł, chęć a ostatecznie wykonanie questów kosztował Cię wiele czasu i wyobraźni. Fakt tej to Ci nie brakuje. Oczywiście pomocy było o wiele więcej.
Nie zapomnę również o Zuzi i Wiki które przez szkołę nie mogły za bardzo uczestniczyć w realizacji projektu. Dzięki Wam mamy piękne sklepy i kilka innych rzeczy.
Jest jeszcze jedna osoba która sprawiła moc dzięki której mogłem dokończyć dzieło.Mimo, że pojawiła się na chwile wystarczyło bym uwierzyć w siebie.Dzięki również za mapkę :p.Nie wymieniam bo nie wiem czy ta osoba by sobie tego życzyła.
Reasumując jestem dumny z posiadania takich ludzi przy sobie jak Wy.
[Obrazek: 2rdalc6.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości