Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin
#1
Witamy graczy gustujących w serwerach Role-Play/FreeBuild gdzie każdy może prowadzić sobie spokojne życie, podjąć idealną dla niego pracę oraz wybudować przepiękne budynki. Może jesteś urodzonym myśliwym? Może górnik to Twoje przeznaczenie? Gdy umiesz przekonywać innych może zostaniesz handlarzem? Bezrobocie to też praca! zeby
Wybór należy do Ciebie. To Twoje życie - panuj nad nim!Osoby odpowiedzialne za server:
sula008 - Sprawy Techniczne
RavenCaine - Ekonomia
Armala_ - Budowniczy


Zasady panujące na serwerze:
Minecraft jest grą dla ludzi w każdym wieku, miejcie to na uwadze podczas gry. Czas spędzany na serwerze jest czasem dla relaksu więc miła atmosfera i dobra zabawa jest tutaj priorytetem! Lecz pamiętajcie przy tym o panujących tutaj zasadach.

1. Gracze nie są ślepi dlatego nadmierne pisanie "CAPSLOCK’iem" jest karalne. Tyczy się to również pisania stylem PoKeMoN.
2. Jedna wiadomość o tej samej treści wystarczy by ktoś ją zauważył - nie spamujcie!
3. Zabrania się obrażania użytkowników i ich rodzin.(Tyczy się to również obraz w żartach które mogą być niestosowne dla innych graczy)
4. Przeklinanie na serwerze jest niedozwolone!(Karane są również „hybrydy” słowne bądź niedokończenia przekleństw w celu unikania należnej kary)
5. Uprasza się o nie wylewanie wody i lawy na tereny spawnu.(Dotyczy mapy surowcowej) Dotyczy to też wylewania lawy na spore obszary (Na przykład lasy) poza terenami spawnu. Każdy taki wybryk będzie stosownie karany!
6. Reklamowanie innych serwerów kończy się u nas banem PERMANENTYNYM!
7. Gracze nie są od wymierzania kar, więc ci, którzy będą straszyć innych graczy banami/kickami będą karani.
8. Gracze którzy nie są zaznajomieni z poprawną polszczyzną oraz nagannie nie egzekwują poprawnej pisowni wyrazów będą karani. (Czas zależny od tego jak szybko nauczą się poprawnie pisać)
9. Zakaz oszukiwania graczy na tle materialnym w grze!
10. Gracze mają KATEGORYCZNY zakaz używaniu jakichkolwiek wspomagaczy (haxy/cheaty typu fly, nodus, xray ect.)
11. Podszywanie się pod Administrację / YouTube'rów grozi banem PERMANENTNYM!
12. Multikonta (jak również "pożyczanie" sobie wzajemnie kont) są zabronione. Proszę zgłaszać Administracji rejestracje konta siostrze/bratu/mamie/tacie itp.
13. Budowanie pułapek na graczy kończy się u nas stosowną karą!
14. Rozmowy na tle erotycznym są zabronione na chat'cie publicznym.Jak wszyscy gracze macie też swoje prawa o których tez powinniście pamiętać:
1. Pamiętajcie, że liczy się dobra zabawa!
2. Każdy gracz ma prawo do wyrażenia i utrzymywania własnego zdania.
3. Masz jakiś problem? Nie bój się pytać Administracji – postaramy Ci się pomóc!
4. Macie możliwość podjęcia pracy oraz posiadania działki!
5. Dostałeś bana? Uważasz, iż był niesłuszny? Nie martw się! Na forum możesz wypełnić formularz odwołania bana.
6. Pamiętajcie, że to dzięki wam, graczom, serwer nie ma hołoty! Widzicie kogoś kto łamie regulamin? Zgłoście to do rangi obecnej na serwerze bądź wstawcie dowody na forum w odpowiednim dziale. (Pamiętajcie by zawsze robić screenshoty bądź nagrywać filmy! ) Dowody niejasne, niepełne, bądź z jakąś wadą ukrywającą prawdopodobnie przewinienia innych nie będą przyjmowane!
7. Widzisz krzywdę innych? Nie bądź obojętny! Widzisz, że ktoś potrzebuje pomocy nawet gdy o nią nie prosi? Sam podaj mu pomocną dłoń! Ludzie będą Cię lepiej postrzegać i bardziej szanować!
8. Czat też jest dla was! Nie bójcie się na nim pisać.
9. Serwerowy czat to dla was za mało? Wolicie mówić niż pisać? ZAPRASZAMY na nasz serwerowy TeamSpeak 3.

REGULAMIN DZIAŁEK

1. Gdyby wyrosło wam rozgałęzione drzewo poza tereny działki prosimy o szybki kontakt.
2. Wylanie wody/lawy poza tereny działki grozi likwidacją całej działki.
3. Zarobkowe farmy prosimy budować pod ziemią. Budując takie farmy w górę ponad teren początkowy działki liczcie się z możliwością usunięcia farm przez administratora. 
4. W przypadku próby budowy poza terenami działki (przesuwając blocki pistonami) Musicie liczyć się z banem i kasacją działki.
5. Budujcie z rozwagą a nie jakieś beznadziejnie schrony z ziemi. Nieestetyczne budowle będą odpowiednio ozdobione komendą //set 0 .
6. Działek nie można łączyć.
*Za wszystkie szkody wyrządzone na terenie działek odpowiada właściciel! Uważajcie kogo dodajecie do swoich terenów.* Administracja zastrzega sobie prawo do karania osób za rzeczy niezawarte w tym regulaminie lecz działające na szkodę graczy lub serwera.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości