Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Chatmod] Podanie
Nick : TheFreshPl.
Staż na Serwerze : Około 3 miesiące.
Kilka słów o sobie :W skrócie nazywam się Paweł. Lubię sobie pograć, muzykę, po podróżować i pośmiać się czasem.
Jestem osobą dość rozmowną (Zależy od tematu), kulturalną, odpowiedzialną, cierpliwą pod każdym względem, miłą, lecz też czasem zapominalską. Więcej o mnie w poście "Przedstaw się".
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : Od Poniedziałku do Piątku : 2-4 godziny, w weekendy 3-6 godzin.
Dlaczego Ty? : Bardzo lubię pomagać innym graczom i staram się pilnować czatu jak ktoś się niestosownie wyraża. Czasem widzę, że ktoś szaleje gdy nie ma nikogo z Moderacji i nie mam jak na to zareagować. Zależy mi na Chatmodzie, bo chętnie chce pomagać innym i utrzymywać porządek na serwerze. Niestety moim minusem jest brak aktywności na Ts'ie spowodowany warunkami w domu i dość starym sprzętem komputerowym. Jeśli uda mi się zostać Chatmodem to obiecuje ,że będę starał się żeby pomagać innym, i utrzymać serwer w takim stanie w jakim powinien być.

EDIT: Na Tsie mogę być, ale przez może większość czasu nie będę mógł mikrofonu używać, bo rodzina nie za bardzo to toleruje, ale jeśli sytuacja będzie, gdzie będę musiał go użyć to użyje. I to by było tyle w sprawie Ts'a.
Odpowiedz

Jakiś czas temu sama się Ciebie spytałam czy nie zechciałbyś zostać ChatModem co wskazuje że wtedy spełniałeś wymagania poza TeamSpeak'
iem. Twoja chęć pomagania graczom i kultura się nie zmieniły a nawet można powiedzieć są ciut wyższe. Chciałabym Cię zobaczyć w roli ChatModa i jestem w stanie przymknąć oko na brak aktywności na TeamSpeak'u. Jednak jakoś będziesz musiał znaleźć chwile albo i więcej by Cię Poldek mógł przepytać. Dobra by była opcja jakbyś mógł chociaż być na Tsie niekoniecznie mówić jeśli sytuacja na to nie pozwala.
Podsumowując: Pomagasz graczom, jesteś przyjacielski, aktywny na czacie i cierpliwy do Trolli.
Jestem na Tak.
[Obrazek: 4.png][Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz

Nic dodac nic ująć Laara napisała wszystko
Rozmawiaj z nami częściej i bedzie lepiej :d
Jestem na tak
Odpowiedz

To ja też na tak, przykro trochę, że nie możesz wchodzić na ts, ale resztę wymagań spełniasz
Odpowiedz

Nie kumam za bardzo o co chodzi z ts3.
Jak możesz na nim przebywać to jestem na tak
[Obrazek: 2rdalc6.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości