Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o unbana
Nick : MrRav4
Powód bana : Niby obraza moderacji trolling wnerwianie gracz nadmiernie przekleństwa
Nick osoby banującej : Lyaare
Data i godzina bana : 4 września 2017 około 13:34
Screen shot (zdjęcie) z ekranu gdzie widnieje powód bana oraz jego czas : ---
Twoje wytłumaczenie : Proszę mnie odbanować obiecuję że się zmienię i pogadamy sobie na ts3 Lyaare i Zuzuana_ no i tylko tyle mam do powiedzenia

1.Nie dałeś ss'a bana.
2.Nie niby tylko na pewno, obrażałeś zuzu, mnie i lyaare, zacząłeś w pewnym momencie pisać po niemiecku, byłeś świadomy trollingu i przeklinania, trzeba było nie udawać śmieszka.

(04-09-2017, 13:13)FdMonkey napisał(a):  1.Nie dałeś ss'a bana.
2.Nie niby tylko na pewno, obrażałeś zuzu, mnie i lyaare, zacząłeś w pewnym momencie pisać po niemiecku, byłeś świadomy trollingu i przeklinania, trzeba było nie udawać śmieszka.

Obiecuję że już nie bedę i się zmienię odbanujcie mnie bo nudy yyyy I wbije na ts3

Od kiedy się pojawiłeś to zaczales sprawiać problemy. Świadomy żeby nie przeklinać i tak to robiłeś. Gracze skarżyli się na Ciebie i mówili że ich obrażałeś. Po banie na 1h wszedłeś ma konto matoo i udawałeś że to nie Ty a potem i tak się przyznałeś. Dzisiaj nie dość ze znowu zaczęły się przeklenstwa to jeszcze pisanie po niemiecku i obrażanie mnie w innym języku.
Jestem przeciw ub.
[Obrazek: 4.png][Obrazek: 900918_orig.gif]

(04-09-2017, 13:35)Laara napisał(a):  Od kiedy się pojawiłeś to zaczales sprawiać problemy. Świadomy żeby nie przeklinać i tak to robiłeś. Gracze skarżyli się na Ciebie i mówili że ich obrażałeś. Po banie na 1h wszedłeś ma konto matoo i udawałeś że to nie Ty a potem i tak się przyznałeś. Dzisiaj nie dość ze znowu zaczęły się przeklenstwa to jeszcze pisanie po niemiecku i obrażanie mnie w innym języku.
Jestem przeciw ub.

Ale się już zmienię obiecuję smutny2 i najgorsze jest to że polubiłem ten serwer i administracje smutny2

Bez ub
[Obrazek: 2rdalc6.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości