Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Jastrząb
Oto mój Jastrząb Andrzej, który miał złamane skrzydło i teraz nie lata tak dobrze jak kiedyś dlatego uratowaliśmy go od tzw. wypchania i aby nie wisiał u kogoś nad kominkiem albo stał. Jastrząb lata ale szybko się męczy, gdyż jego skrzydło jest krzywe bo kość się źle zrosła. I tak jest szybkim zabójcą i poluje normalnie. Narazie ma małą klatkę, ale druga o wiele większa jest w budowie.

My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: 529€ (95€ with sales)
  • Games owned: 108
  • Games not played: 30 (28%)
  • Hours on record: 1,175.1h
Odpowiedz

Mam nadzieję, że kiedyś go wypuścicie bo dla zwierzaka to męczarnia... Jastrząb jest przygotowany do życia w rożnych i trudnych warunkach i na pewno sobie poradzi z tym skrzydłem
Odpowiedz

(31-08-2017, 16:21)wikta17 napisał(a):  Mam nadzieję, że kiedyś go wypuścicie bo dla zwierzaka to męczarnia... Jastrząb jest przygotowany do życia w rożnych i trudnych warunkach i na pewno sobie poradzi z tym skrzydłem
Jastrząb by zdechł po kilku dniach bo po pierwsze nie umie pokonywać dużych odległości. Po drugie nie może dużo polować bo się szybko męczy. Po trzecie w niewoli jest od jajka i nic mu to nie przeszkadza a do klatki sam chętnie wraca. Byłby łatwym celem dla innego jastrzębia bo nie miał by sił żeby uciekać i walczyć.
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: 529€ (95€ with sales)
  • Games owned: 108
  • Games not played: 30 (28%)
  • Hours on record: 1,175.1h
Odpowiedz

Piękne stworzenie. Fajnie mieć taką funkcję /lataj
[Obrazek: 2rdalc6.jpg]
Odpowiedz

Jaki fajny zeby
Odpowiedz

Skocz do: