Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UB Saskacz
Nick :Saskacz
Powód bana :Multikonto z spokojne2
Nick osoby banującej : Poldek
Data i godzina bana : A nie wiem, koło 22
Screen shot (zdjęcie) z ekranu gdzie widnieje powód bana oraz jego czas : http://imgur.com/a/gmvJD
Twoje wytłumaczenie : W sumie pisze to bo dwie osoby chciały. Poldek, dupy Ci lizać nie będe, ale troche nie rozumiem z jakiego powodu dostałem bana. Multikonto? No dobra. Tutaj pisze "Twoje wytłumaczenie" to będzie moje wytłumaczenie.
Wszedłem na aplikacji PickaxeChat na telefonie by sprawdzić czy taki chat działa. Zrobiłem to w sumie z ciekawości (Hej działa, czy to znaczy że będąc w środku lasu moge z Wami pisać? No właśnie nie moge bo mam bana :c).
A tutaj patrze, dostaje bana.
To moje wytłumaczenie, nie wiem co Ci dalej mam pisać. Zrobisz co będziesz uważał za słuszne jako Właściciel serwera.

Witam jestem graczem z wyspy Saskacza i w tym świadkiem zdarzenia. Chciałbym powiedzieć, że Saskacz nie miał na celu stworzenia drugiego konta, lecz zwiększenia kontaktu z nami . Wiem, że czasami jest denerwujący i takie tam, ale naprawdę nie miał na celu tworzenia drugiego konta. Po prostu chciał mieć z nami kontakt na serwie poza swoim komputerem. Panie Poldku wiem, że Pan dba o serwer, żeby był bezpieczny i przyjemny dla graczy, ale naprawdę Saskacz tego nie chciał. Obiecuję na mój honor, że więcej takich rzeczy ten gracz nie zrobi. Proszę Cię Poldku o przemyślenie tej sprawy i dziękuję za przeczytanie tej wiadomości.

Pozdrawiam, TheFreshPl.

A więc ten dzień nadszedł. Drogi Saskaczu. Jesteś graczem o bardzo ciętym języku. Traktujesz wszystkich gorzej niż zużyte skarpetki i czepiasz się do wszystkiego co żywe. A bycie po prostu miłym to nie jest lizanie tyłka i mam nadzieje że to zrozumiesz. Twoje zachowanie często jest poniżej wszelkiej krytyki. Mimo wszelkich negatywnych zachowań na Twoim serwerze, które jednak tyczą się tylko i wyłącznie czatu to zgłaszałeś kilka bugów za które jesteśmy wdzięczni. Po wnikliwych całonocnych naradach... podsumowaliśmy wszystkie Tak i Nie dotyczące Twojej osoby i uznaliśmy że otrzymasz UB.
W ciągu następnych kilku dni zostanie podjęta decyzja o Twoim zadośćuczynieniu za swoje postępowanie.
[Obrazek: 4.png][Obrazek: 900918_orig.gif]

(08-08-2017, 08:18)Laara napisał(a):  A więc ten dzień nadszedł. Drogi Saskaczu. Jesteś graczem o bardzo ciętym języku. Traktujesz wszystkich gorzej niż zużyte skarpetki i czepiasz się do wszystkiego co żywe. A bycie po prostu miłym to nie jest lizanie tyłka i mam nadzieje że to zrozumiesz. Twoje zachowanie często jest poniżej wszelkiej krytyki. Mimo wszelkich negatywnych zachowań na Twoim serwerze, które jednak tyczą się tylko i wyłącznie czatu to zgłaszałeś kilka bugów za które jesteśmy wdzięczni. Po wnikliwych całonocnych naradach... podsumowaliśmy wszystkie Tak i Nie dotyczące Twojej osoby i uznaliśmy że otrzymasz UB.
W ciągu następnych kilku dni zostanie podjęta decyzja o Twoim zadośćuczynieniu za swoje postępowanie.

Znaczy wiesz, ban na tydzień czy coś nie przeszkadza mi, na prawdę. Ale Ty jedyna wiesz, jakie mam relacje z pewnymi osobami, czemu tu gram i kiedy gram. Ban na tydzień czy ileś mi nie przeszkadza, byle to nie był perm i byle mógłbym szybko wrócić do gry.
Jeżeli chodzi o zadośćuczynienie, prosze podaj mi przyklad co musialbym zrobic.
@Edit: Zadość uczynienie to cytując: "moralne lub materialne odszkodowanie za wyrządzoną krzywdę" lub "wynagrodzić spowodowaną szkodę lub wyrządzoną krzywdę;" w jaki sposób wejściem na serwer z aplikacji do chatu wyrządziłem krzywdę lub spowodowałem szkodę? Jeżeli dobrze to rozumiem oczywiście.

Decyzja została podjęta.
Oto Twoja kara za uczynki jakie popełniłeś:
- 15 reklam na forach specjalnie do tego przeznaczonych (Do weryfikacji proszę wysłać wszystkie 15 reklam w wiadomości prywatnej do mnie lub Poldka).
- 2 tygodnie czasowego mute (Jako iż posiadasz cięty język, zostanie Ci on ucięty na 2 tygodnie).

A teraz mała reprymenda i przypomnienie.
Jako że jednak Twoje czyny i zachowanie są takie a nie inne, jeśli otrzymasz bana permanentnego za kolejne swoje przewinienia to NIE będzie szansy na kolejne ub dla Ciebie i masz to zapamiętać. To jest Twoja ostatnia szansa, mówię to w imieniu moderacji której testowałeś cierpliwość ponad wszelkie granice oraz jako gracz do którego nie miałeś nawet podstawowego szacunku.

Mam nadzieję że to dwutygodniowe wyciszenie pozwoli Ci zobaczyć że bycie miłym to w cale nie jest lizanie tyłka, jak i że można się śmiać i normalnie gadać z ludźmi w cale ich nie obrażając. Jak i ogarnąć własne zachowanie i stosunek do ludzi.

(08-08-2017, 13:25)Laara napisał(a):  Decyzja została podjęta.
Oto Twoja kara za uczynki jakie popełniłeś:
- 15 reklam na forach specjalnie do tego przeznaczonych (Do weryfikacji proszę wysłać wszystkie 15 reklam w wiadomości prywatnej do mnie lub Poldka).
- 2 tygodnie czasowego mute (Jako iż posiadasz cięty język, zostanie Ci on ucięty na 2 tygodnie).

A teraz mała reprymenda i przypomnienie.
Jako że jednak Twoje czyny i zachowanie są takie a nie inne, jeśli otrzymasz bana permanentnego za kolejne swoje przewinienia to NIE będzie szansy na kolejne ub dla Ciebie i masz to zapamiętać. To jest Twoja ostatnia szansa, mówię to w imieniu moderacji której testowałeś cierpliwość ponad wszelkie granice oraz jako gracz do którego nie miałeś nawet podstawowego szacunku.

Mam nadzieję że to dwutygodniowe wyciszenie pozwoli Ci zobaczyć że bycie miłym to w cale nie jest lizanie tyłka, jak i że można się śmiać i normalnie gadać z ludźmi w cale ich nie obrażając. Jak i ogarnąć własne zachowanie i stosunek do ludzi.

1. Nie testowałem nikogo cierpliwości
2. Czy te reklamy mogą być na stronach zagranicznych?
3. Czy reklamy mogą być na stronach na których reklama serwera już się pojawiła?

Co do drugiego punkty, przykro mi chce go negocjować gdyż nie potrafie się na niego zgodzić.
Musze jakoś kontaktować się z ludźmi z mojej wyspy a szczególnie z Freshem.

Po 1 ban za multi.chciałeś coś  spr trzeba bylo wyjść i wejść na swoim koncie. Takie proste prawda?
Mute nie obejmuje wiadomości msg.
Zamykam posiedzenie.
[Obrazek: 2rdalc6.jpg]

Mute nie obejmuje msg a dokladniej odpowiadania /r

Saskacz w dniu dzisiejszym otrzymuje ub oraz zostaje mu nadany mute na 14dni jako wypełnienie kary.
Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości