Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod] Podanie
Nick :   DonBenjo

Staż na Serwerze :     3-4 tygodnie usmiech

Kilka słów o sobie :      Kilka słów o sobie ?  No to nazywam Oskar i aktualnie mieszkam na Islandii zeby Jestem wysoką szczupłą osobą ale znajomi uwielbiają na mnie wołać "Gruby" hihi :3 .Lubię sport oraz matematykę O_O (tak wiem WOW zeby ) .Co do sportu będąc maluchem (wiek 8-15) uczęszczałem do klubów sportowych piłki nożnej ,ręcznej ,lekko atletycznej a nawet szachowej zeby w tym momencie jedyny sport to sporadycznie basen lub siłownia ,jakieś ćwiczonka w domku czy rower...A pro po roweru jest to mój ulubiony środek transportu ,uwielbiam na nim jeździć ,mógłbym nawet cały dzień być w podróży na nim lecz niestety pogoda na Islandii bywa taka ,że zmienia się co 15 minut a pada 3/4 roku kwasny ,jednakże ta 1/4 roku należy do mnie i mojego authora (marka roweru).  Od poniedziałku do piątku głównie mam wolne bo w końcu wakacje zeby ,a w weekendy pracuje usmiech

Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć :  Od poniedziałku do piątku mogę poświęcić śmiało 4-5h , w weekendy 2-3h ze względu na weekendową prace.

Dlaczego Ty? :   Myślę ,że chociaż na okres próbny warto mnie sprawdzić ,moderacja jak i sam właściciel dobrze wiedzą ,że potrafię wyciągnąć wnioski z tego co źle robię i zmienić swoje postępowanie jak i zachowanie oraz być wręcz pomocnym dla samej administracji usmiech
W końcu w takich naborach nie liczy się co mogę z tego mieć lecz co ja mogę zaoferować wam i myślę ,że mam sporo do zaoferowania usmiech

Pozdrawia Rycerz Benjo ;3
Odpowiedz

Hmm, to była dosyć trudna decyzja. Znam Cię z poprzedniego nicku jak i miałam przyjemność gadania z Tobą na ts. Zachowania były różne i dobre i złe. Ale gdzieś tam się poprawiasz małymi kroczkami które są coraz bardziej zauważalne. Mimo gorszego początku widzę Twoje starania i poprawę. Chciałabym zobaczyć jak byś sobie poradził w tej roli, gdyż bycie ChatModem jednak jest wymagające.

Masz mój głos na Tak.
[Obrazek: 4.png][Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz

Zgadzam sie z Lara, poprawiles swoje zachowanie, starasz sie pomagac graczom, widac ze sie starasz. Na tak.

Tylko na ts z nami wiecej siedz oczko
Odpowiedz

No cóż, na starym koncie byłeś wręcz okropny. Jednak teraz poprawiles się i mam nadzieje ze tak zostanie. Zastanawia mnie podejście do niektórych graczy. Małymi krokami idziesz na lepsze i myślę, że można dać tobie szansę. Rozmawiaj tylko z nami więcej na ts i będzie lepiej.
Jestem na tak
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości