Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa edycja 2017
Siemanko robaczki

Jak zawsze jest ten czas kiedy trzeba zakończyć edycję i rozpocząć swoje trudy budowania swoich pięknych wysp od początku.
Dziękuje nielicznym którzy wytrzymali z nami od samego początku aktualnej edycji aż po jej kres.Jesteście wspaniali .

Zacznę od podstawowej informacji. Kiedy nowa edycja ? Nie wiem.Nie określę konkretnej daty, gdyż nie chce wprowadzać w błąd Was wszystkich.
Start będzie ogłoszony kilka dni przed .Chce ją zrobić w ciągu miesiąca. Czy się uda to zależy od ilości wolnego czasu i ilości rzeczy jakie tu napiszecie.

W tym temacie standardowo macie pisać Wasze problemy z aktualną edycją. Co Wam najbardziej przeszkadzało. co utrudniało grę. A może znaleźliście jakieś błędy na obecnej edycji ?
Napiszcie co byście Chcieli bym dodał nowego. Co usunąć z aktualnych pluginów lub innych rzeczy.
Jestem otwarty na Wszelkie propozycję z Waszej strony.
Jeżeli chcecie coś dodać opiszcie szczegółowo Wasz pomysł (jakieś fotki ,link do pluginu, propozycje do sklepu www itd.)
Serwer jest dla Was i to Wam ma się miło tu grać. Wiadomo nie każdy pomysł będzie wprowadzony, ale każdy będzie brany pod uwagę.
Pozdrawiam i zachcemy do aktywnego brania udziału w tworzeniu nowej edycji.
Poniżej podstawowe odpowiedzi

Podstawowe pytania  i odpowiedzi które najczęściej zadają gracze.

1.Co to jest nowa edycja ?
Jest to serwer postawiony od nowa.

2.Na jakiej wersji będzie nowa edycja ?
Nowa edycja jest na wersji 1.8

3.Czy stracę wyspę ,itemy ,kasę ?
Tak wszystko zostanie usunięte.

4.Czy stracę rangę wyspy ?
Tak rangi wysp również zostaną wyzerowane.

5.Czy rangi supervip /vip zostaną usunięte.Przecież za nie zapłaciłem/am
W regulaminie jest punkt który nam pozwala na usunięcie rang na nowej edycji.

6.Na starej edycji miałem bana czy będę mógł zagrać na nowej.
Raczej tak.Baza banów zostanie usunięta.Niestety niektóre bany pozostaną.

7.Ja nie chce nowej edycji.Jak będzie to nie będę już tu grał.
Jest to standardowe stwierdzenie graczy.Proszę Was byście zrozumieli iż jest to normalny etap życia serwera.

Masz inne pytanie a może propozycje prosimy pisać.

UWAGA ! Posty typu "nie chce nowej edycji" ,"nie będę już tu grał" oraz nie związane z tematem nowej edycji będą karane WARNEM.
[Obrazek: 2rdalc6.jpg]
Odpowiedz

Ok! chce zaproponować kilka zmian :3
1. te pochodnie w generatorze kiedy się tam wchodzi i kopie od góry to strasznie przeszkadza. zamiast pochodni beacon czy lampy i jestem szczęśliwy :3
2. większy skup (lub system ./sell jeśli można) i będzie spk
3. zamiast darmowego jedzenia (lubie to ale jest wtedy za łatwe) powinny być farmy zwierząt i może jakiś exp.
No i tyle
jeszcze jedno! kiedy robisz ./trade (gracz) powinna być opcja dodania kasy do trade
Poldek napisał 17-05-2017, 14:54:
1. Będą inne więc załatwione !
2. Większy skup? Nie rozumiem? ./sell wytłumacz ?
3. Postaram się ogarnąć oba sposoby
4.Trade nie da się zmienić ale jest przecież /sprzedaj nick
Poldek napisał 17-05-2017, 14:54:
1. Będą inne więc załatwione !
2. Większy skup? Nie rozumiem? ./sell wytłumacz ?
3. Postaram się ogarnąć oba sposoby
4.Trade nie da się zmienić ale jest przecież /sprzedaj nick
Odpowiedz

/sell (item) chodzi o możliwość sprzedania każdego przedmiotu. na niektórych servach to jest.
Poldek napisał 17-05-2017, 16:53:
Wiem o co chodzi o essentialowy handel. Raczej nie ale pomyśle
Odpowiedz

i z tym expem. ogarnąłem że jest ten ./warp mob nie przejmuj się więc tym expem tylko farma
Odpowiedz

1. drop powinien być troche większy bo kopanie kobla droższymi kilofami itp jest nieopłacalne...
2. bardziej rozsądne zadania. np stak drewna jest ok ale po tym następuje ciąg robienia drzwi i schodów itp.
3. lepsze generatory objaśnie ci jak będziesz na servie o co chodzi bo od tak tego nie napisze...
(daje tylko pomysły nie bierz tego źle)
Poldek napisał 18-05-2017, 08:32:
1.Ja bym go wyrzucił całkiem !

2.Zadania dopasowane są do rang wysp ciężko zmienić
3.Czekam na info. Choć to tylko dla początkujących graczy

Spoko nie biorę nic źle

Odpowiedz

"1. drop powinien być troche większy bo kopanie kobla droższymi kilofami itp jest nieopłacalne..." kiedyś w ogóle nie było dropu więc myślę że nie jest źle usmiech
Odpowiedz

No nwm.... ale tylko odrobine zwiększ drop bo naprawde tam się nie kopie diaxowymi kilofami XD to jest nieopłacalne :p
właściwie... sam nwm...
Odpowiedz

1. Ja za dropem w ogóle nie przepadam. Ułatwiło to rozgrywke bardziej a ludzie i tak narzekają x.x - zwiekszyloby to popyt na diaxy w sumie
2. Ogarnac ze jest nagroda za dany parkour, fajnie jest gdy mozna isc do kumpla na np parkour 10 i z nim poskakac... nawet jesli sie nie umie.. a nie że trzeba przejść prawie wszystko by móc iść na każdy :c

To chyba wszystko co bym chciała... c:
Poldek napisał 18-05-2017, 18:21:
1 ok
2.Chodzi Ci by można przechodzić parkour bez potrzeby przechodzenia po kolei ?
[Obrazek: 4.png][Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz

Co do tego punktu 2, tak.
Chodzi mi o to że jak np znajomi siedzą na parkourze 3 i się bawią to ja nie mogę iść tam bo... nie przeszłam parkoura 1... A wolę poskakać z nimi nawet jeśli go nie przejdę bo nie umiem... A chyba się zapisuje że już się ma nagrodę bo drugi raz nie mozna odebrać. Plus jak się da to można zrobić listę jak na zadaniach że np "Parkour 1 - zrobiony" czy coś... Ale jeśli się nie da to good :p
[Obrazek: 4.png][Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz

Czesc jako iż mam ts3, dużą wiedze o komendach, 17lat mogę pomóc ci budować serwer, miałem rangę technik na dużych serwerach itp
Oglądam cie od jakiegoś miesiąca i uważam że jesteś spoko może byśmy pogadali albo coś? usmiech mruga ostr kwadr uoeee
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości