Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kochane ludziki
Ludki, zapewne każdy z Was mnie zna, wie jaki jestem (chociaż nie każdy wie jaki jestem, ale to już nie na ten temat). Możliwe, że niektórzy zauważyli moją mniejszą aktywność na serwerze ostatnio. Jest to spowodowane tym, że zbrzydło mi to wszystko :\ tak już się dzieje, że coś się nudzi, ale to nie jest jedyny problem dla którego to piszę ponieważ byłoby to bez sensu, piszę to ponieważ odchodzę z naszego serwerka, nie ma na nim już tego za co go pokochałem wtedy na wersji 1.7, nie ma tej atmosfery i w ogóle. Zmienili się gracze i administracja oczywiście to naturalna kolej rzeczy, niektórzy na lepsze inni na gorsze, nie mi to oceniać. Głównie odpycha mnie to że na serwerze zrobiło się bardziej wulgarnie i chamsko, nawet administracja (użyłem ogólnej nazwy żeby nie wymieniać nicków :V) używa czasami wulgaryzmów. ludzie już nie są dla siebie tacy mili, szczerzy wobec siebie jak dawniej.(mówiąc ludzie mam też na myśli administracje) Są bardziej pazerni i lecą na hajs. A serwer staje się bardziej "komercyjny" (nie wiem czy dobrego słowa użyłem tutaj, ale coś koło tego). To wszystko co mi na serduszku leży i to tutaj opisałem. Może niektórzy mnie zrozumieją, a inni pomyślą jaki ze mnie palant. Jestem bardzo wrażliwy i aż płakać mi się chce kiedy widzę to co się stanęło. :'( Do widzenia misie kochane. Mam nadzieję, że kiedyś nasz another będzie tym samym ciepłym miejscem co kiedyś, chociaż nic na to nie wskazuje. Pozdrawiam cieplutko. Do zobaczenia kociaki <3

Sebek :C nie odchodz Tmanga_usmiechmanga_usmiechmanga_usmiechT

Te czasy już umarły, nie ma sensu czekać na coś czego nie będzie xd Nasz kontakt bedzie taki jak zawsze. Napisz do mnie a chętnie porozmawiam Sebciu. Powodzenia

Puknij ty sie dziecko w ŁEB. Kto leci na hajs bo chyba mowa tu o mnie !
Za takie słowa to tylko lac po mordzie.
Kolejna osoba co robi drame.Chcesz odejść to proszę.Żałosne to pisanie.W szczególności że piszecie odchodzę a widac was na serwerze,forum (to tez czesc serwera) oraz ts3.
Administracja jest strasznie wulgarna wow... co Ty człowieku piszesz.Wrażliwy jestes jak mój mlynek do kawy.
Żegnam
Ps. mam nadzieję ze to był Twoj ostatni wpis i odwiedziny ...... skoro odszedles.
[Obrazek: obl94h4q151q.jpg]

Sebku. Będę tęsknić za Twoimi sklepami zeby

To juz na forum nie mozna wejsc?

Jak to mówi Zbyszek Stonoga "Szkoda strzępić ryja".
Nie rozumiem jednego jak Gracze odchodza to w kazdym poście płaczą jak to się server zmienił itd.

Nie wystarczy napisać dowidzenia i tyle?

źle mnie zrozumialeś Poldku nigdy nie osądzałem cie o to że lecisz na hajs czy coś w tym stylu NIGDY! chodziło mi o to że ponad zabawą i życzliwością stoją pieniądze serwerkowe (te nieprawdziwe), że kiedys gracze sobie pomagali bezinteresownie jak pamietam a teraz za wszystko oczekuja zaplaty :V i powiedzialem że jest aż tak strasznie wulgarna :O I tak to moj oststni post dowidzenia na zawsze T^T

Drama i tyle. Nie podoba się to idziesz gdzie indziej. Stwierdzisz ze masz ochotę wrócić wracasz a tak robienie z siebie (użyłes to slowo w pierwszym poście).
Zamykam bo w sumie nie wiem po co to...Chcesz wiedzieć ile osób Cie pożegna?Bo na pewno nie by coś zmienić skoro odchodzisz.
Zamykam

Twoja wielka DRAMA wykrzyknik!
http://scr.hu/0wjgu/ciehb

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości